Kalendár

 

  Dátum Disciplína Organizátor Výsledky
1. 04.02.2017 Hod snehovou guľou do diaľky Naťa, Elena 170204_Hod
2. 04.02.2017 Ligreto Viki, Zdenko Ligreto
3. 13.03.2017 Stolný tenis Vaľa stolny_tenis
4. 22.03.2017 Jarný kros pod hradom Haile 20170322_JarnyKros_results_50boj
5. 01.04.2017 369  Martin V.  vysledky05
6.  28.04.2017 Lezenie  HK Rozlomity, Naťa  Lezenie_vysledky
7.  11.05.2017   Lukostreľba  Ľubka, Mirka  Lukostrelba – vysledky
8.  26.05.2017 Dáma  Martin Jerguš  dama_vysledky
9.  08.06.2017  Kvíz  Vaľa, Adam, Palo  Kvizova-tabulka Kvíz_výsledky
10.  15.06.2017  Minigolf  Inga  Minigolf_výsledky
11.  25.06.2017 Skákanie cez švihadlo  Kaťa L.  švihadlo_výsledky
12.  03.07.2017  Basketbal  Martin R.  Basketbal_výsledky
13.  01.07.2017 -03.09.2017 Turistika  Naťa, Vaľa 13_Výsledky_turistika
14.  18.09.2017- 30.09.2017 Básnenie  Naťa, Vaľa Zbierka basni

Kontrola básní

Výsledky básnenie

15. 16.10.2017 Šach  Martin J.  15_Šach_vysledky
16. 18. – 19.11. 2017 Pexeso  Ľubka  Pexeso výsledky
17. 02.11. – 20.12.2017
Elite challenge  Adam Elite challenge výsledky
18. 26.11.2017 Bowling  Martin V.  Bowling_vysledky
19.  05.12.2017 Bedminton  Vaľa  Bedminton_výskedky
20.  27.12. – 28.12.2017 Plávanie  Naťa  plávanie výsledky
21.  03.02.2018 Piškvorky  Vaľa  21_piškvorky_vysledky
22.  03.02.2018 Beh na lyžiach  Tomáš M., Haile  22_ beh_na_lyziach_vysledky
23.  02.02.2018 Okruhy  Rasťo 23_okruhy_vysledky
24.  11.02.2018 Streľba na florbalovú bránku  Martin V.  Strelba_vysledky
25.  16.02.2018 Sudoku Veronika a Iveta  25_sudoku_vysledky

1. kolo

2. kolo

26.  18.02 – 5.3.2018 Logo Naťa, Vaľa, Kemo  26_loga_komentare 26_loga_vysledky
27.  26.03.2018  Gymnastika  Sandra, Simona  27_Gymnastika
28.  28.03. – 11.4.2018 Štáty sveta  Naťa  28_štáty_sveta_vysledky
29.  23.04.2018

10.05.2018

Košické cyklotraily  Naťa, Kaťa  29_Košické cyklotraily_vysledky
30.  27.04.2018 Hlavolamy  Kaťa  30_Hlavolamy_výsledky
31. 27.04.2018 Vis na hrazde  Mišo 31_vis_vysledky
32. 01.06.-31.10.2018 Zber odpadu Mišo K. 32_zbieranie-odpadu-konečné-poradie-2
33. 14.06.2018 Koníčky Martin V. 33_Konicky_Vysledky
34. 24.-26.08. 2018 Dobble Vaľa 34_dobble_konecpor
35. 03.09.2018 Stolička Vaľa 35_vydrz_v_stolicke_konecpor
36. 01.09.2018 – 30.06.2019 36. Nové členky a členovia Judita  
37. 01.10. – 31.10.2018 Uphill Červený breh Dušan 37_uphill_CB_vysledky
38. 22.10.2018 Azimuty Kaťa 38_Azimuty_výsledky

38_Azimuty_mapa

39. 16. – 18.11.2018 Prešmyčky Kaťa, Vaľa 39_Prešmyčky_výsledky
40. 16. – 18.11.2018 Tanec Kaťa, Vaľa 40_Tanec_výsledky
41. 16. – 18.11.2018 Mikrošprint Tomáš medzičasy

41_mikrosprint_vysledky

42. 9.1. – 4.2. (16.02.) 2019 Prózovanie Ľubka

Texty prozovanie_oprava

prozovanie vysledky

43. 1. /2. 2. 2019 Postreh Kaťa 43_Postreh_výsledky
44. 23.2.2019

Cestovanie DPMK

Pokyny

Naťa

44_Cestovanie DPMK_vysledky

CEstovanie DPMK_body

45. 01.04.2019 Laser Game Matej

45_Laser game výsledky po

45_Laser game 50 boj

46. 8.3.2019 Frázy Peťa, Vaľa 46.frázy výsledky
47.  6.4. – 7.4.2019  Dobeh CESOM Naťa 47_Cesom_dobeh
48.

17.4.2019

Šípky Martin V. 48_Sipky_vysledky
49.   MTBO!    
50.