Referencie

Milí moji klienti, ste na rade.

Budem rada, ak tu vyjadríte, ako ste boli s našimi hodinami spokojní, čo hodnotíte pozitívne a čo negatívne, prípadne nejaké tipy na zlepšenie.

Ďakujem za každú reakciu.

9 komentárov k “Referencie”

  1. Natalie je skvela ucitelka a s nasimi online hodinami nemciny pres Skype jsem nadmiru spokojena! Pred nedavnem jsem se prestehovala do Nemecka a i presto, ze me prostredi nuti nemecky mluvit, tak mi Natalie pomaha s vypilovanim gramatiky, vyvarovanim se castych chyb a ztratou strachu z mluveni. Hodiny jsou vzdycky skvele pripravene a utecou jako voda. Muzu jenom doporucit 🙂

  2. Natália je skvelá lektorka a vidno že to čo robí ju naozaj baví. Snaží sa zaujať zaujímavými témami a robí každú hodinu jedinečnou. Odporúčam každému! 🙂

  3. Ak máte pocit, že nemčina je nudná a veľmi ťažká pretože sa ju v škole neviete naučiť, tu zistíte že to tak vôbec nie je a s nemčinou budete bez problémov napredovať a rozumieť jej. Geniálny prístup, veľa zdrojov a pracovania s nemčinou rôznymi cestami takže sa dokážete zlepšovať veľmi rýchlo a zároveň vás to neomrzí. Natália je veľmi trpezlivá, takže sa nebojte ak vám to nejde, pretože nebudete mať absolútne pocit tlaku alebo nervozity. Myslím že nie je absolútne nič, čo by sa dalo vytknúť.

  4. Skvela lektorka, ustretová, flexibilná ale v prvom rade cely kurz vedie zaujímavou a hravou formou s tým, že výukovu látku prispôsobuje klienotvým požiadavkám. Asi prvýkrát v živote mi niekto objastnil veci z Nemčiny tak aby som tomu aj reálne chápal a nebifľoval sa iba nejaké pravidlá a poučky. Nemám vážne čo vytknúť, môžem iba vrelo odporúčiť.

  5. Natalia je velmi priatelska, s velkou trpezlivostou a ochotou, individualny pristup a porozumenie. Odporucam kazdemu, co ma zaujem o nemecky jazyk.

  6. Skvelá lektorka. Prispôsobi hodiny predstavám študenta. Mala som možnosť učiť sa nemčinu aj s inými lektormi, no na Natáliu nedám dopustiť. Jednoznačne odporúčam.

  7. Nataliu odporucam kazdemu. Vyborne vysvetluje, je trpezliva mila a hlavne to s Vami nikdy nevzda. Ak chcete nemcinu vediet, nielen si odsediet hodinu, urcite Vam ju odporucam.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *